Yhteystiedot

Liikuntapalvelupäällikkö

Piritta Forsell

040 191 4539

piritta.forsell@sipoo.fi

 

Liikuntakoordinaattori (aikuiset ja ikäihmiset)

Tiina Forssell

050 382 6990

tiina.forssell@sipoo.fi

Liikuntakoordinaattori (lapset ja nuoret)

Maria Sundman

040 191 4527

maria.sundman@sipoo.fi

 

Toimisto- ja laskutussihteeri

Sari Polojärvi

040 191 4290

sari.polojarvi@sipoo.fi

 

Liikuntapaikkamestari

Bjarne Ståhl

050 403 2038

bjarne.stahl@sipoo.fi

 

Liikuntapaikkakoordinaattori

Antti Nousiainen

040 191 4479

antti.nousiainen@sipoo.fi

 

Monitoimihalli

Liikuntalaitoshoitaja

Pekka Ailio

040 191 4119

pekka.ailio@sipoo.fi

Liikuntalaitoshoitaja

Heikki Piisku

040 191 4119

heikki.piisku@sipoo.fi


Pallokentät

Liikuntapaikanhoitaja

Anders Eklund

050 403 2039

anders.eklund@sipoo.fi

Liikuntapaikanhoitaja

Leo Jakman

040 480 8042

leo.jakman@sipoo.fi

Liikuntapaikanhoitaja

Raimo Kippilä

050 522 2788

raimo.kippila@sipoo.fi

Liikuntapaikanhoitaja

Jörgen Tall

0500 818 714

jorgen.tall@sipoo.fi

 

På svenska

 



 

 

 

 

 

 

Viimeksi muokattu 29.08.2019