Yhteystiedot

Ethän käytä sähköpostia luottamuksellisten tai henkilökohtaisten tietojen lähettämiseen.

OVI-tiimi

Johtava sosiaalityöntekijä Katja Sipiläinen
puh. 040 1914442, katja.sipilainen@sipoo.fi

Sosiaalityöntekijä Katri Indrén
puh.  040 191 6048, katri.indren@sipoo.fi

Sosiaalityöntekijä Jeanette Söderberg,
puh. 040 718 7729, jeanette.soderberg@sipoo.fi

Vs. Sosiaaliteyöntekijä Jenni Lönnberg,
puh. 040 191 4424, jenni.lonnberg@sipoo.fi

Erityissosiaaliohjaaja Nina Klemola,
puh. 040 191 4472, nina.klemola@sipoo.fi

Sosiaaliohjaaja Anu Haapalehto,
puh. 040 191 4488, anu.haapalehto@sipoo.fi

TUPA-tiimi

Vastaava sosiaaliohjaaja Anne Willström,
puh. 050 463 5126, anne.willstrom@sipoo.fi

Sosiaaliohjaaja Luru Natunen,
puh. 040 191 6057, luru.natunen@sipoo.fi

Sosiaaliohjaaja Camilla Nurmi,
puh. 050 470 9031, camilla.nurmi@sipoo.fi

Sosiaaliohjaaja Mari-Anna Rahikainen,
puh.050 341 0252, mari-anna.rahikainen@sipoo.fi

Perhetyöntekijä Charlotta Manner,
puh. 040 191 4552, charlotta.manner@sipoo.fi

Perhetyöntekijä Jatta Rinkinen,
puh. 040 645 2468, jatta.rinkinen@sipoo.fi

Perhetyöntekijä Jonna Launiala,
puh. 040 636 0834, jonna.launiala@sipoo.f

 

Palvelupäällikkö Kaija Kurkela,
puh. 040 191 4337, kaija.kurkela@sipoo.fi

på svenska




Viimeksi muokattu 04.08.2020

KÄYNTIOSOITE


Sosiaali- ja terveysasema
Jussaksentie 14
2. kerros
04130 Sipoo 

Walk In -mottagning

SÄHKÖINEN ASIOINTI


Yhteydenottolomake