Kontaktuppgifter

Servicechef för idrottstjänster

Piritta Forsell

040 191 4539

piritta.forsell@sibbo.fi 

 

Idrottskoordinator (vuxna och seniorer)

Tiina Forssell

050 382 6990

tiina.forssell@sibbo.fi

Idrottskoordinator (barn och unga)

Maria Sundman

040 191 4527

maria.sundman@sibbo.fi

 

Byrå- och faktureringssekreterare

Sari Polojärvi

040 191 4290

sari.polojarvi@sibbo.fi

 

Idrottsplatsmästare

Bjarne Ståhl

050 403 2038

bjarne.stahl@sibbo.fi

Idrottsplatskoordinator

Antti Nousiainen

040 191 4479

antti.nousiainen@sibbo.fi


Allaktivitetshallen

Idrottsanläggningsskötare

Pekka Ailio

040 191 4119

pekka.ailio@sibbo.fi

Idrottsanläggningsskötare

Heikki Piisku

040 191 4119

heikki.piisku@sibbo.fi 

 

Bollplaner

Idrottsplatsskötare

Anders Eklund

050 403 2039

anders.eklund@sibbo.fi

Idrottsplatsskötare

Leo Jakman

040 480 8042

leo.jakman@sibbo.fi

Idrottsplatsskötare

Raimo Kippilä

050 522 2788

raimo.kippila@sibbo.fi

Idrottsplatsskötare

Jörgen Tall

0500 818 714

jorgen.tall@sibbo.fi

 

Suomeksi 



Senast ändrat 29.08.2019