Hemvårdens kontaktuppgifter

Seniorcentralen, Jussasvägen 18 H, 04130 Sibbo

SuomeksiJourtelefon norra Sibbo och 24 h, ärenden som gäller hemvårdens klienter
tfn. (09) 2353 6639

Jourtelefon Södra Sibbo kl 7-21
tfn. (09) 2353 6665

övrig tid: tfn. (09) 2353 6639

Vänligen använd inte e-posten för att skicka personuppgifter eller sekretessbelagd information.

Servicechef
Sari Häkkinen
+358401914196
sari.hakkinen@sipoo.fi

Hemvårdsledare
Katja Suursalmi
+358503385761
katja.suursalmi@sipoo.fi

Ansvarig sjukskötare
Charlotta Granqvist
+358504084754
charlotta.granqvist@sipoo.fi

Sjukskötare
Johanna Hermanson-Sundberg
+358504433606
johanna.hermanson@sipoo.fi

Sjukskötare
Katja Lyytinen
+358504433617
katja.lyytinen@sipoo.fi

Sjukskötare
Liisa Jossas
+358504433617
liisa.jossas@sipoo.fi

Sjukskötare
Filippa Olenius
+358503228204
filippa.olenius@sipoo.fi



Senast ändrat 10.01.2020