Kontaktuppgifter


Vänligen använd inte e-posten för att skicka personuppgifter eller sekretessbelagd information.

OVI-teamet

Socialarbetare Katri Indrén
tfn 0
40 191 6048, katri.indren@sipoo.fi

Socialarbetare Jeanette Söderberg
tfn 040 718 7729, jeanette.soderberg@sipoo.fi

Socialarbetare Lydia Norrbäck
tfn 040 537 6707, lydia.norrback@sipoo.fi

Tf. Socialarbetare Jenni Lönnberg
tfn 040 191 4424, jenni.lonnberg@sipoo.fi

Specialsocialhandledare Nina Klemola
tfn 040 191 4472, nina.klemola@sipoo.fi

Socialhandledare Anu Haapalehto
tfn 040 191 4488, anu.haapalehto@sipoo.fi

TUPA-teamet

Socialhandledare Luru Natunen
tfn 040 191 6057, luru.natunen@sipoo.fi

Familjearbetare Charlotta Manner
tfn 040 191 4552, charlotta.manner@sipoo.fi

Familjearbetare Jatta Rinkinen
tfn 040 645 2468, jatta.rinkinen@sipoo.fi

Familjearbetare Jonna Launiala
tfn 040 636 0834, jonna.launiala@sipoo.fi

Teamansvarige i TUPA-teamet:

Socialhandledare Anne Willström
tfn 050 463 5126, anne.willstrom@sipoo.fi

Tf. Servicechef Susann Holst
tfn 040 191 4337, susann.holst@sipoo.fi

suomeksi




Senast ändrat 28.01.2020

BESÖKADRESS


Social- och hälsostation
Jussasvägen 14
2. vån.
04130 Sibbo
Walk In -mottagning

E-TJÄNSTER


Blankett för kontaktbegäran